EKON partnerem programu Carrefour „Odpowiedzialnie każdego dnia!”

Stowarzyszenie EKON, jako ekspert w dziedzinie zagospodarowywania odpadów,  zostało zaproszone do ważnego społecznie programu „Odpowiedzialnie każdego dnia!” organizowanego przez Carrefour Polska. Celem programu jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności oraz promowanie bycia eko i ograniczanie ilości odpadów. To wszystko można połączyć z ekonomiczną stroną codziennego życia czyli oszczędzać pieniądze. Dzięki programowi łatwo jest stosować proponowane proste metody, żyć lepiej a zarazem dosłownie mniejszym kosztem.

„Odpowiedzialnie każdego dnia!” to inicjatywa Carrefour Polska realizowana w ramach programu „STOP Marnotrawstwu”, którego celem jest przeciwdziałanie wszelkim przejawom marnotrawstwa nie tylko w sklepach Carrefour, ale również wśród dostawców, partnerów handlowych i klientów. Stowarzyszenie EKON w ramach współpracy przygotowuje na potrzeby programu materiały informacyjne dotyczące ekologii i recyklingu, wykorzystując wiedzę fachową i wieloletnie doświadczenie związane z edukacją mieszkańców. Materiały opracowane przez EKON, dostępne są na stronie programu http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/odpowiedzialnie-kazdego-dnia/ w zakładce „odpady”.

Zapraszamy do odwiedzin strony i nauki życia bardziej odpowiedzialnie.

Zobacz też:

Projekt Pracuje(my)!

Stowarzyszenie Niepełnosprawni Dla Środowiska „EKON” na podstawie zawartej umowy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  rozpoczyna