Niszczenie i utylizacja dokumentów

Zapraszamy wszystkich klientów z okolic Piaseczna, Pruszkowa, Otwocka, Łomianek, Legionowa, Wołomina, Warszawy i miejscowości Mirki oraz Ząbki do zapoznania się z ofertą niszczenia dokumentów, którą przedstawia wszystkim zainteresowanym firmą Ekon.

Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska Ekon” to organizacja non for profit zajmująca się aktywizacją społeczno-zawodową osób, które określa się jako zagrożone wykluczeniem społecznym, m.in. osób niepełnosprawnych oraz chorych psychicznie. Nowym projektem Stowarzyszenia jest profesjonalne niszczenie dokumentów, które odbywa się u klienta lub też na terenie firmy Ekon.

Podstawy prawne

Utylizacja dokumentów ma miejsce zawsze na terenie zamkniętym, co stanowi warunek Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 1997r. NR.133,poz.8830) i odbywa się tuż po przywiezieniu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia do siedziby firmy. Niszczenie dokumentów odbywa się szybko, a przy tym tanio.

Dokumenty niszczone są w profesjonalnej maszynie. Otrzymane ścinki mają wymiary 3,9 x 40 mm, a przez to spełniają wymogi tzw. trzeciego stopnia tajności według normy DIN 32757-1 oraz czwartego stopnia tajności (P-4) według normy DIN 66399. By zwiększyć stopień tajności utylizowanych dokumentów, firma Ekon może uzgodnić z klientem sposób zagospodarowania ścinek lub ich belowania. Co niezwykle istotne, już po zniszczeniu dokumentów klient otrzymuje certyfikat, tzw. Protokół Zniszczenia Dokumentów, który stanowi świadectwo profesjonalnie wykonanej usługi.

Gwarancja dobrej ceny i profesjonalizmu

Gdy chodzi o niszczenie ważnych dokumentów, nie tylko cena odgrywa jedną z kluczowych ról. Niezwykle istotna jest także reputacja firmy, do której klient się zwraca. Firma Ekon od wielu lat odznacza się profesjonalnym podejściem do wszystkich realizowanych projektów. W przypadku niszczenia dokumentów, zaufały jej już takie instytucje jak Straż Miejska w Warszawie czy Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że profesjonaliści z firmy Ekon zawsze są gotowi udzielić odpowiedzi na pojawiające się z Państwa strony pytania. Ekon zaprasza do kontaktowania się drogą internetową lub telefoniczną w sprawie uzgodnienia warunków profesjonalnego niszczenia dokumentów. Mogą Państwo także odwiedzić siedzibę firmy w Warszawie i rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości w trakcie rozmowy z pracownikami Ekon.

 

Oferujemy:

– Niszczenie dokumentów zgodnie z III klasą tajności według normy DIN 32757-1 oraz IV klasą tajności (P-4) wg normy DIN 66399

– Niszczenie dokumentów przeprowadzają przeszkoleni pracownicy

– Usługę wykonujemy niezwłocznie po przywiezieniu materiałów do siedziby firmy

– Niszczenie dokumentów odbywa się na terenie zamkniętym

– Po zakończeniu prac wystawiamy Protokół Zniszczenia Dokumentów

Szybko

Tanio

Bezpiecznie